Různé

Změna

21. července 2010 v 12:47
Ahojda lidičky,
asik udělám změnu.... Ai smažu všechny rubriky celebrit a začnu od znova... Ptz jich mám moc a než bych to předělala, to by bylo na dlouho, tak to asik udělám takhle.. Co myslíte?? :) Prosím, kdyžtak napište :)

Upíří deníky

13. července 2010 v 19:29
Ahojky lidičky,
dneska jsem konečně zkoukla všech 22. dílů upířích deníklů a musím říct, že je to suprovej film.. Úplně mě dostal :) A mám stránku, kde jsou všechny díly ke zhlédnutí, tak se s ní s vámi podělím :)

Stránka je TaDyHlE =)

Jupííííí

24. června 2010 v 19:30
Ahojky lidičky,
tak jak se máte? Týjo, já se mám nejlíp.. Víte proč??? :D Tyjo, jde mi konečně blog tak, jak o drřív a za to vděčím HSMákovi.. :)) Taakže jedno velké díky pro něj.. :) Taaakže hnedka začnu přidávat :P

S.O.S... =(

27. dubna 2010 v 21:40
Ahoj blogaři =) Promiňte, že semka nechodím,ale jak mi to nějak nejde, tak mě to neba. Fakt nikdo neví co s tím? Jako mě se blog nechce rušit, ale už nwm co s tím mám dělat...=( Tak mi prosím někdo poraďte.. =) Budu Vám vděčná =) A jak se jinak máte?? Chtěla jsem sem dát návštěvnost, ale jak se mi to ukazuje vedle sebe, tak na to kašlu..=( Ale byla docela veliká na to že jsem nic nedávám, tak bych vám všem chtěla moc poděkovat za to, že semka chodíte =) Moc si toho vážíím=) A když mi poradíte, tak to bude ještě lepšíí =)=D=P

Rada?

14. března 2010 v 13:31
Ahojky bobani, tak jak prožíváte neděli? A jak se vám chce do školy? Mám takový dotaz: Nevíte někdo, proč mi nejde přidávat obrázky nebo že se mi neukazuje v textu na psaní ta lišta, jak tam byly ty ikonky na smajlíky, zarovnání dopředu atd..?? Nwm co s tím mám dělat. Jestli někdo víte, co s tím, tak mi prosím poraďte..:* Moc děkuji...... Děňulíí

Zápis eSbének

13. března 2010 v 11:31
Ahojky bobani <3 Tak jsem se teda rozhodla, že udělám zápis a kdo se mi z mých eSbének zapíše, tak toho si nechám, ale upozorňuji, že tu někdy nebudu, ale budu se snažit semka chodit často... :) Jinak jsem si změnila jméno z Denush.ka na Deňulíí Tak ahooj Deňulíí :)

Hlásím se... =)

9. března 2010 v 11:24
Ahojky lidičky, dlouho jsem tadyk nebyla, ptz jsem si říkala, že blog asik zruším... Ale pak jsem se semka vždycky podívala a měla jsem i velkou návštvnost, tak jsem si řekla, že si ho ještě nechám... Ale nebudu semka chodit každej den, ale jenom někdy..:)

Taková hustá animačka...:D

23. prosince 2009 v 19:56

Hodnocení blogu od Blogařky

22. prosince 2009 v 18:40
Stránka:

5 blink.gif picture by SunLucy //5 blink.gif picture by SunLucy

Záhlaví:
5blink.gif picture by SunLucy //5 blink.gif picture by SunLucy

Desing:
5 blink.gif picture by SunLucy //5 blink.gif picture by SunLucy

Obsah:
5 blink.gif picture by SunLucy //5 blink.gif picture by SunLucy

Celkový Dojem:
3 blink.gif picture by SunLucy //5 blink.gif picture by SunLucy

Celkem:: 23 blink.gif picture by SunLucy // 25 blink.gif picture by SunLucy


Hodnocena::
Odůvodnění::

Twůj blog je super!A moc rády na něj chodíme :-).Stránka, záhlawí a desing-krásný barwy,nádherně sladěný..super :-)..Obsahowě tam toho máš taky hafo takže super! Jen ten celkový dojem máš za 3 body pač nás tam trochu mate to menu, jak je to hafo až dolů tak to trochu přebíhí,ale jinak gD :-).. Moc uspa blog!!


Hodnotily:

Debata-->Vánoce...=)

29. listopadu 2009 v 10:16
Ahojky zlata,
tak dneska už železná neděle..--->zapálení první svííčky..:) Utíká to dost rychle co?? Za chvilku pečení cukroví, Mikuláš a Vánoceee.... Týjo, já už se těšííím..:) A co vy, jak se těšíte? A jak jste se dneska vyspali? Plsky, pište komentíky, toto mě zajímá..=)

Smutný přébě- dejte si ho na blog!

28. listopadu 2009 v 12:49
Smutný příběh štěňátka
Nepamatuji si toho moc o místě, kde jsem se narodil. Bylo to stísněné a tmavé místo a lidé si s námi nikdy nechodili hrát. Pamatuji si maminku a její měkkou srst, ale byla často nemocná a velmi hubená. Měla jen velmi málo mléka pro mě a mé bratříčky a sestřičky. Pamatuji si, že mnozí z nich umřeli a velmi mi chyběli.
Pamatuji si na den, kdy mě vzali od maminky. Byl jsem velice smutný a vystrašený. Moje mléčné zoubky sotva vyrostly a opravdu jsem měl být ještě u maminky, ale ona byla taková nemocná a lidé stále mluvili o tom, že chtějí peníze a jde jim na nervy ten nepořádek, který já a moje sestra děláme. Tak nás dali do klece a vzali na neznámé místo. Pouze nás dva. Choulili jsme se k sobě a byli jsme tak vystrašení. Stále nás nikdo nepřišel pohladit. Tolik nových věcí, zvuků a pachů. Jsme v obchodě, kde je tolik různých zvířat. Některá piští, jiná mňoukají, další pípají. Moje sestřička a já jsme natlačení v malé kleci. Slyším i jiná štěňátka. Vidím lidi, kteří se na mne koukají, líbí se mi ,,malí lidé´´- děti, vypadají tak mile a směšně, jakoby si chtěli se mnou hrát. Celý den zůstáváme v malé kleci; někdy protivní lidé bouchnou do naší klece a vylekají nás. Často nás vyndávají ven, aby nás ukázali lidem. Někteří jsou jemní, jiní nám způsobují bolest; vždy slyšíme: ,,Ach, jací jsou rozkošní, chtěl bych jedno domů, ale nikdy si nás nikdo nevezme.

Petice

1. listopadu 2009 v 10:51
Taky se podepište a dejte si to na blog pls!!=)

Iq TeSt!!

29. října 2009 v 18:48
TaDy si můžete udělat iq test... Určitě to zkuste, je to brý..=)

Super star 2

26. října 2009 v 20:55
A druhým vypadávajícím je Nikoleta Balogová..=( Tak to je fakticky škoda ptz ta byla podle mě dost dobrá no...=( Njn co se dá dělat tak Nikolko hodně štěstí a ať se dostaneš hodně daleko..=)

Super star

26. října 2009 v 20:41
Ahoojky, čučím na Super star a teď je tam, že vypadl Thomas Puskailer... Njn.. Už všichni byli dobříí.....:) Tak se s ním teda loučím no...=) A kdo vypadne další? To semka napíšu až to vyhlásí..

Hodnocení blogu od ThEtÍsHe(Č)eK

25. října 2009 v 20:13
Hodnocený blog : denush.ka
Hodnotila : ThErÍsHe(Č)eK
Obsah článků : 5/5
Dess:5/5
Barevnost : 5/5
Přehlednost : 4/5
První dojem :5/5
Celkem :24/25

Moje poznámka:Krasny dess,aktivita chvalím..x))

Extáze- Chci žít for you

20. října 2009 v 17:20
Ahoojky, musím semka dát NÁDHERNOU písničku od EXTÁZE..:) Hrozně se mi líbí, určo si ji poslechněte..:) A kdyžtak napište jestli se Vám taky tak líbí..:)

Ahoj

14. října 2009 v 19:06
Ahojky zlata
Tak jaký jste dneska měli den?
U mě ve škole celkem dobrý akorát pak sme měli sebeobranu, tak to jsem se docela umlátila...xD ale jinak v poho..:)
Promiňte, ale dneska už nic nepřidám, ptz se semkom už nedostanu a budu sem muset pustit dneska taťku..:( Tak se nezlobte, že nebudu už asi odepisovat..
Tak se mějte moc pěkně a ahojky..)
Zátra se ozvu..:) Mvsr!!

Marilyn Manson- Swet dreams

2. října 2009 v 20:59
Ahoooojky,
mám úpa super videjko na Swet dreams od Marilyna Mansna...:) Jako úpa nejwíc DOBRÁ písnička..:) Tak ju sem musím dát no..:)

Nádherný fotky Jenifer

1. srpna 2009 v 16:00
Sry že je to ve složce Různé, ale Jenifer nemám na seznamu, ale tyhle fotky jsou super, tak sem je sem musela dát..:) Snad se líbí..:)
small rs26948868588589 Jennifer Lopez Photoshoot sep2008small rs93193268588589 Jennifer Lopez Photoshoot sep2008small rs18866468588589 Jennifer Lopez Photoshoot sep2008

 
 

Reklama

Mám tě MOCKY rááda!!:)