Já...........

Hlášení :)

28. února 2011 v 17:14
Ahojky lidičky,

tak jakpak se máte?? :) Dneska jsem stihla zachytit, že už můj blog navštívilo přesně 39 400 lidí :-* No není to senzační? :) Ani nevíte, jak jsem ráda, že mě navštěvujete :P Takže Vám všem moc děkujiiii :-**¨


Krátký ohlas =)

4. května 2010 v 16:09
Ahojky lidičky, tak jak dneska bylo ve škole?? :)) U mě celkem dobrý.. Prosím pište mi komentíky, jestli mám tento blog smazat nebo ne..:( Prosím poraďte..

Pro SB

9. března 2010 v 11:31
Jo a ještě něco, to je pro SB..:) Jestli mě ještě nějaké eSbénko bude chtít a počítá s tím, že tu budu jenom někdy, tak ať mi to semka napíše.. Ptz jinak si asik všechny smažu a dám si sem jenom ty, co mi tohle budou tolerovat =)Ptz vím, že k některým eSbénkám se musí chodit pravidelně každý týden a to já bych asik nedělala, takže kdo by chtěl být po tom všem mé eSbénko, tak ať mi písne..=)

*yahoo*

20. prosince 2009 v 11:29
Ahojky zlata,
tak co, jak se máte? Dneska už se zapaluje 4.svíčka.. No ani není možný, jak to rychle utíká..:) Jinak dneska jedu spát ke kámošce ze třídy a zítra spolu pofrčíme do školy..:D Taky ještě jdete do školy? My jdeme až do úterý, ale v pondělí jdeme do City Parku do Kina a v úterý jdeme na kuželky, takže nejwíc na pohodu.:) Tak já musím valit..:) Jdu se chystat., v 13:42 mi to jede...)
Jinak za chvilku je oběd, tak přeji všem dobrou chuť a nezapomeňte zalápit 4. svííčku..:) Tak ahojky.. Mvsmr!!

Tak jsem tu..:*

13. prosince 2009 v 15:00
Ahoojky zlata,
týjo,už jsem tadyk dlouho nebyla..:( Tak já sevám moc omlouvám..:( Já vždycky jdu rychle na FACEBOOK a pak tam skejsnu kolik hodin a pak už musím jít, tak se prosímvás nezlobte..:( Zž se budu snažit polepšit..:) Dneska už je 13... To to letí cooo?? Za 11 dní jsou Vánoce..:D A já mám teprve 1 dárek..:D Takže zítra jdu po škole s mamčou do City Parku a budu muset nakupovat..:D Ale nejlepčí je to, že ani nwm co no.:D Tak snad mě něco napadne..:) A jak jste na tom vy s Vánočníma dárkama??:)

Dneska- Stmívání- New moon

26. listopadu 2009 v 19:18

Ahooojky, tak jak se máte děckáá?? Promiňe že jsem nic nepřidala, ale jí jsem byla na premiéře filmu Stmívání- New moon... Takže jako NEJlepčí den dneska..:) Úplně je to nejhezčí film.. Určitě to všem doporučuju shlédnout..:)

Halloweenská jmenovka

1. listopadu 2009 v 14:02
Když byl ten Halloween, tak jsem si vyrobila halloweenskou jmenovku...=D
Jestli chcete taky takovou, tak si napište do komentíků...=)

Hodnocení blogu od Andik

31. října 2009 v 14:00

Hodnotil blog : Andik
Pixelka kterou se hodnotilo :
Max. bodů si mohla získat : 25
Dohromady jsi získala : 24 bodů
Gratuluji !!!

Klik CČ.

Moe fotQa

30. října 2009 v 21:27
Ahooojky,
tak jaký jste dneska měli den zlata???=) Já úpa supéér...=D
Teďkom jsem se dívala na net a upravila jsem si jedu fotku, tak jí semkom dám...=D Tak se nesmějte...=D

Čučím na Super Star

25. října 2009 v 21:50
Ahoojky,
tak co, taky koukáte na Českoslovensou Super Star? Jááá jo a je to super.. Už jsou tam samý borci..:) A teda mě se dneska líbil úpa nejwíc Ben..:) Jako fakt mu to šlo.. A NEJKY tancuje.. Prostě bomba no..:) A co vy, komu fandíte??:) Tak se mějte a dobrou noc!!!:) Denush.ka

Ahoj bobani!!:)

20. října 2009 v 16:50
Ahojky zlata,
tak jak dneska bylo ve škole?
A jak se máte??:)
Mám na Vás takovou prozbičku..:) Potřebovala bych hlásnout pro mé ebééénko...ThU Je tam jako Kajul_íí s Avril Lavigne... Moc Vás prosím... Toto eSbéénko mám hrozně ráda a chtěla bych, aby to vyhrála a ještě je tam s AVRIL, tak prosím prosím hlásnite jíí!!:) yByla bych vám moc vděčnáá..:)

Ach jó..:'(

17. října 2009 v 13:34
Ahoojky zlata,
boužel sem tu jenom na skok, ptz taťkovi ještě nejde kompl a je pořád u MĚ a já se semka nedostanu..:( Ach jóó..:( Už sem z toho celkem na mrtvicu, ptz sem thu byla zvyklá PoŘáD...xD No ale snad mu to někdo CO NEJDŘÍV opravíí...xD Tak se tu mějte pěkně a eSbéénka plsky nemažte si mě, až budu moci, tak vás OBĚHNU!! Mvsr!! Ahoooj

Dneska GOOD den

8. října 2009 v 16:13
Ahooojky zlata,
Tak jakpak ste se dneska měli??? No my sme byli ze školou na nějaké přednášce s Josefem Klímou z pořadu Na vlastní oči... A bylo to super..
Potom jsme šli do školy a jenom na 3 hodiny..
Měli jsme něminu, ájinu a zeměpis...
Němina celkem brý, ájina taky a zemák... To sme byli na videu takže pohoda,
Pak sme šli na oběd měli jsme králíka, takže mňamka..xD
No a co vy?? Jaký byl dneska den ve škole?

Informatika

2. října 2009 v 7:46
Ahojky zlata,
tak jak se dneska mááte?? Já mám teďkom 2 hodiny infrmatiku, tak je to super no..:) A co vy???

Jsem z5

28. srpna 2009 v 8:31
Ahóóójky moe zlatíííčka,
tak dneska už mi konečně spustili internet.... Ani nevíte, jak jsem šťastnááá.... Hrozně moc jste mi chyběli... To ani nevííte jak... Ale teďkom budu muset jet na brigádu a pak jedu na chatu, ale v neděli večer se vám (snad) ozvu.. A jak se jinak těšíte do školy??? Už se to krátíí co??? Tak já se pak ozvu.. Tak se mějte pěkně a ahoooojinky Mvsmr!!!

Jsem z5

19. července 2009 v 19:39
Ahojky zlata,
tak jsem tu..:) A jak ste se tadyk měli? Doufám, že super.. Já jsem si wíkend užila úpa nejwíc super.. Akorát sobota.... Trošec pršelo, ale na večer bylo pěkně... Chodili jsme na zábavky, hráli sme fotbálek... No super no...xD
Jo jinak eSbéénka oběhnu zíítra... Ale nwm kdy... :P Tak se tu zatím mějte a ahojéééc...:):*

Jsem zpět

12. července 2009 v 15:25
Ahojky zlata,
tak už jsem doma... Sry, že jsem sem nešla včera, ale mě bylo blbě... Měla jsem horečky.... Tak jsem přijela domů a šla jsem ležet... A jak si jinak užíváte prázky???

Pár slov...

15. června 2009 v 23:01
Ahojky zlata,
promiňte, že teďkom moc neobíhám... Snad to teďkom někdy v týdnu nahradíím.. Já jsem fagt hrozná a moc se za to omlouvám, ale teďkom jsme měli ve škole obhajoby a tak sem se učila a dneska jsem ještě byla v Třebu, takže jsem zase o5 nějak nestíhala.. Tak mě ale plsky pochopte... Tak se mějte a dobrou noc!!!

Obrázky - Dobrou noc: 3

Jsem tu

14. června 2009 v 20:46
Ahojky zlata,
móóc se omlouvám, že sem říkala že tady budu ve čtvrtek, ale přijela jsem z výletu a šla jsem spát a pak sem šla v pátek do školy a přišla jsem a jeli jsme na chatu, takže se omlouvám...
Jinak na vejletě upa super... A kdyžtak nějaký fotenQy jsem dám zííítra.. A na chatě to bylo celkem taky super.. a v sobotu sme šli prodávat na Dalešice.. a byli jsme tak 12 hodin.. Ale bylo to supééér..:) Tak se tu mějte a ahojky..:) A pardon eSbéénka, ale dneska Vás asi už ani neoběhnu...:( Tak se nezlobte!!!

Slíbené fotenQy z výletu..:)

1. června 2009 v 19:38
Ahojky,
tak už jsem se dokopala stáhnout ty fotky z pivnííích.. A mám tady aji fotenQu z Hatíí. No a víte kde sme pak zkončili? Normálně ještě na těch pivních, takže sme tam byli až do 1 hodiny do ráána.. Ake bylo to tam super.. A teďkom už ty fotenQy:
 
 

Reklama

Mám tě MOCKY rááda!!:)