Něco o Ewičce

21. června 2008 v 20:36

Ewa Farna: Na své publikum se těším!

Ewa Farna: Na své publikum se těším!
Mladá zpěvačka Ewa Farna si přes týden moc srandy neužije. Aby byla na svém koncertě perfektně připravená, poctivě se na něj připravuje.


Do Prahy jezdí nepravidelně, ale zato tady pak zůstane i několik dní, aby poskytla rozhovory a absolvovala focení pro různé časopisy. Zpěvačka je nominována v anketě Anděl 2007 na Zpěvačku roku, společně s Anetou Langerovou a Lucii Bílou. A jestli vyhraje? "Nemyslím si to, ale bylo by to příjemné," usmívá se sympatická zpěvačka.

PONDĚLÍ:

Celý den na zkoušce

Jsem ve Valašském Meziříčí. Mám poslední den na přípravy před koncertem. Přes den absolvuji zvukové a světelné zkoušky a generálku celého programu. Sháním něco k jídlu, naštěstí se můj management o mě dobře stará (směje se). Zkoušení trvá až do večera. Pak odjíždím do Prahy.

ÚTERÝ:

Zkouším s Luckou Bílou

Vstávám v osm ráno. Absolvuji rozhovory v centru Prahy pro několik časopisů, čeká mě také focení v ateliéru, vzniknou moc hezké fotky. Odpoledne zkouším na Žofíně, kde vystoupím s Luckou Bílou na akci s názvem Koncert hvězd. Pak jdu na »véču«, dám si nějakou dobrou mňamku a potom jedu spát k tetě kousek za Prahu.

STŘEDA:

Dávám rozhovory
Celý den zase absolvuji rozhovory a focení. Takže nemám na nic čas, klasika. Večer mám koncert, už se moc těším na své publikum.

ČTVRTEK:

Chci na přehlídku

Konečně mám volno. Přes den bych se chtěla podívat po nějakých obchůdcích a pořídit si na sebe něco nového. Už je to třeba, chci jít s módou (smích). Taky musím na hodinu zpěvu ke svému učiteli a pak budu odpočívat. Večer bych se chtěla podívat na přehlídku Osmanyho Laffity. Konečně nějaká módní velká show.

PÁTEK:

Dohlížím na stavbu pódia
Dnes mám odpočinkový den před turné. Jedu do Uherského Brodu, tady už se staví pódium pro můj koncert, pódium se z části vyrábělo v Itálii. Den uteče jako voda, večer ulehám do postele hrozně unavená.

SOBOTA:

Celý den jsem zavřená na zkoušce
Čekají mě poslední zkoušky - makám od rána. To mi zabere celý den. Občas se skočím vyvětrat na vzduch (zase smích).

NEDĚLE:

Hurá, mám večer koncert!

Zkouším a ladíme nástroje. Zabere to zase celý den, od půl sedmé začíná koncert. Držte mi palce!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Mám tě MOCKY rááda!!:)