Červen 2008


Něco i filmu Italské prázdniny

22. června 2008 v 13:13
Italské prázdniny - The Lizzie McGuire Movie
Hrají:Hilary Duff, Adam Lamberg, Hallie Todd, Robert Carradine,Jake Thomas, Ashlie Brillault
Režie:Jim Fall
Délka: 90 min
Kategorie:Komedie
Rok: 2003
Scénář: Susan Estelle Jansen, Ed Decter
Země: USA
Popis:Walt Disney Pictures uvádí ITALSKÉ PRÁZDNINY, rozvernou komedii v hlavní roli s Hilary Duff, nejoblíbenější teenagerovskou hvězdou Hollywoodu (Agent Cody Banks). Veselá dobrodružství začínají, když se půvabná Lizzie (Duff) a její přátelé chystají na školní výlet do Itálie. Tam se Lizzie obrátí celý dosavadní život v pohádkový sen, když se zamiluje do italské pop-hvězdy Paola a on si ji splete se svou bývalou přítelkyní. Z mladičké a nezkušené Lizzie se stává mezinárodní hvězda pop music, která stojí před zásadním rozhodnutím: má vyměnit nový báječný život v záři reflektorů za staré dobré časy a osvědčené přátele?


O čem je film mezi námi děvčaty

21. června 2008 v 20:55
Mezi námi děvčaty - Freaky Friday
Originální název: Freaky Friday Motto: Co se může stát puberťačce nejhoršího? Když se na jeden den stane svou vlastní mámou! Typ filmu: Fantasy, Komedie, Rodinný Rok výroby: 2003 Režie: Mark Waters Hrají: Jamie Lee Curtis, Lindsay Lohan, Mark Harmon, Harold Gould, Chad Michael Murray, Stephen Tobolowsky, Christina Vidal, Dina Spybey, Julie Gonzalo, Cayden Boyd, Ryan Malgarini, Haley Hudson, Rosalind Chao, Lucille Soong, Willie Garson, Christina Marie Walter, Lu Elrod, Heather Hach, Lorna Scott, Chris Carlberg, Danny Rubin, Hayden Tank, Marc McClure, Chris Heuisler, Jeff Marcus, Jacqueline Heinze, Mary Ellen Trainor, Erica Gimpel, William Caploe, Daniel Raymont Popis: Dr. Tess Coleman (JAMIE LEE CURTIS) a její patnáctiletá dcera Anna (LINDSAY LOHAN) spolu příliš nevycházejí. Nerozumí si v otázkách oblékání, účesů, hudby a už vůbec ne ve výběru partnerů. V jeden čtvrteční podvečer jejich vzájemná nevraživost dosáhne vrcholu: Anna zuří, protože má pocit, že matka nedostatečně podporuje její hudební kariéru a Tess - vdova, která se chystá na nové vdavky - nechápe, proč Anna nemůže dát jejímu snoubenci (MARK HARMON) ani na chvíli pokoj. Vše se ale změní po malém incidentu v čínské restauraci, kde si matka s dcerou omylem vymění sušenky s přáníčky. Páteční ráno je jako studená sprcha - Tess i Anna s hrůzou zjistí, že si přes noc vyměnily těla. Po jednom dni stráveném v kůži své rodinné sokyně obě znovu nalézají vzájemný respekt. Sobotní svatba Tess se ale nezadržitelně blíží a oběma nezbývá, než rychle najít způsob, jak se dostat zpět do svého těla. Klasický román spisovatelky Mary Rodgers se vrací na stříbrné plátno ve zcela nové moderní adaptaci.


Rozhovor s Jirkou

21. června 2008 v 20:49

Jiří Mádl: Nejsem romantik!

Jiří Mádl: Nejsem romantik!
Herec Jirka Mádl se nedávno vrátil z Ameriky, kde pobýval dva měsíce v rámci přípravného studia na vysokou školu. Do kin právě přišel film Taková normální rodinka, kde hraje mladíka, který se musí po krátké známosti ženit.

Životopis Jiříčka

21. června 2008 v 20:48

Jiří Mádl

Herec

Datum narození: 23.10. 1986 (21 let) Místo narození: České Budějovice, Česká republika Znamení: Váhy

Životopis:
Jiří Mádl je studentem Biskupského gymnázia v Českých Budějovicích. Příležitostně hrál v mládežnických divadlech (s jednou hrou, kterou napsal, vyhrál divadel soutěž), také v Jihočeském divadle a zahrál si i v jednom videoklipu. Píše scénáře a divadelní hry, skládá písničky a zajímají ho vědy jako psychologie, astrologie a grafologie. Celovečerní hraný film Snowboarďáci (2004) ho kapituloval mezi mladé herecké talenty českého filmu.

V roce 2005 se objevil v roli dvacetiletého Vaška Rychmana, který se připravuje (tak trochu za zády starostlivé maminky (Ingrid Timková)) na ekologickou expedici na Coco Island ve filmu režisérky Marie Poledňákové Jak se krkotí krokodýli. V březnu následujícího roku měl premiéru další celovečení film Rafťáci (r. Karel Janák), kde si stejně jako ve Snowboarďácích zahrál po boku Vojty Kotka.

Lucky program 1.2.2008

21. června 2008 v 20:42

Lucie Vondráčková: Jsem v jednom kole!

Lucie Vondráčková: Jsem v jednom kole!
Zpěvačka Lucie Vondráčková je pořád plná energie. Co jí také zbývá! Kromě dabingu momentálně pracuje na další desce, hraje v divadle Ta Fantastika nebo se svojí kapelou.

Něco o Ewičce

21. června 2008 v 20:36

Ewa Farna: Na své publikum se těším!

Ewa Farna: Na své publikum se těším!
Mladá zpěvačka Ewa Farna si přes týden moc srandy neužije. Aby byla na svém koncertě perfektně připravená, poctivě se na něj připravuje.

2. Bleskovka

21. června 2008 v 13:55 Bleskovky
1. Ahojky
2. Tak jak se máš?
3. Líbí se ti můj blog?
4. Co máš rád/a za jídlo?
5. Co chceš na diplom?
6. To je všechno,tak se měj a pá pá


Fotky z filmu...

21. června 2008 v 11:00
Zpověď královny střední školy (Confessions of a Teenage Drama Queen) Zpověď královny střední školy (Confessions of a Teenage Drama Queen) Zpověď královny střední školy (Confessions of a Teenage Drama Queen)

O čem je tento film

20. června 2008 v 22:16
Zpověď královny střední školy - Confessions of a Teenage Drama Queen
Originální název: Confessions of a Teenage Drama Queen Motto: Vždy najde cestu, jak se stát hvězdou! Typ filmu: Komedie, Rodinný, Romantický Rok výroby: 2004 Režie: Sara Sugarman Hrají: Lindsay Lohan, Adam Garcia, Glenne Headly, Eli Marienthal, Carol Kane, Megan Fox, Adam MacDonald, Courtney Taylor-Taylor, Alison Pill, Sheila McCarthy, Tom McCamus, Richard Fitzpatrick, Sheila Sealy-Smith, Ashley Leggat, Barbara Mamabolo, Maggie Oskam, Rachael Oskam, Gerry Quigley, Kyle Kass, Connor Lynch, Pedro Miguel Arce, Kevin Brown, Bruce McFee, Diane Douglass, Zoe, Greg Farkas Popis: Po bláznivé komedii Mezi námi děvčaty a romantickém snímku Deník princezny vám Studio Walt Disney Pictures přináší další skvělou komedii ZPOVĚĎ KRÁLOVNY STŘEDNÍ ŠKOLY s mladou hvězdou Lindsay Lohan v hlavní roli.

Lola (Lindsday Lohan) žije s rodiči v New Yorku a miluje jeho rušný život. Nečekaně se však musí s rodinou přestěhovat a vyměnit centrum veškerého dění za kulturní pustinu na předměstí v New Jersey. Její životní plány se začínají hroutit. Když ale něco opravdu chcete, dokážete překonat i největší překážky. A tak i Lola dělá všechno pro to, aby si splnila svůj sen a stala se opravdovou hvězdou! Nenechte si ujít příběh, který je nabitý skvělou hudbou, tancem i napětím...


O čem je film Nikdy to nevzdávej

20. června 2008 v 21:54
Nikdy to nevzdávej! - Raise Your Voice
Originální název: Raise Your Voice Typ filmu: Drama, Hudební, Rodinný, Romantický Rok výroby: 2004 Režie: Sean McNamara Hrají: Hilary Duff, Oliver James, Johnny K. Lewis, Rita Wilson, Lauren C. Mayhew, Jason Ritter, John Corbett, T.J. Thyne, David Keith, Dana Davis, Kat Dennings, Rebecca De Mornay, Carly Reeves, James Avery, Robert Trebor, Steven T. Palmer, Davida Williams, Marshall Manesh, Gibby Brand, Sean McNamara, Fred Meyers, Mitch Rotter, Seis Cuerdas, John Gipson, Adam Gontier, Neil Sanderson, Brad Walst, Barry Stock, Kyle Downes, Shauney Baby Popis: Terri je obyčejná holka z malého města s velkým snem. Stát se zpěvačkou. Právě ji skončila škola a ona by ráda jela do Los Angeles studovat speciální letní hudební program na univerzitu, kde se dostanou jen ti nejlepší z celé země. Všichni jsou z nápadu nadšení kromě jejího otce. Ten cestu ihned zakáže. Terrin bratr Paul však tajně odešle přihlášku, protože ví, že je to Terriino největší přání. Poté se však stane strašná událost. Terri a Paul mají autenohedu, při které se Paul zabije. Celou rodinu to zasáhne a Terri dokonce vyhodí i dopis ze školy, ve kterém se dozví, že byla přijata. Nakonec ji ale máma s tetou donutí odjed i přes nesouhlas otce. Nechcou ji zkazit příležitost. Otec si tedy myslí, že jede na prázdniny k tetě Nině. Terri se však vydává na hudební univerzitu do L.A. Tam se seznámí s hodnými lidmi, kteří se stanou jejími přáteli, najde i lásku, ale bude muset bojovat i se zákeřnými nepřáteli, kteří se budou snažit Terri vyřadit ze hry. A k tomu se všichni musí pečlivě připravovat na konečné vystoupení. Hilary Duff a Oliver James ve skvělém filmu o rodině, citech a hudbě.

Mám tě MOCKY rááda!!:)